Pubg Oyunda 1. Olma Yolları
#1
PUBG Oyununda 1. Olmanın Basit Yolları
Son yıllarda ülkemizde ve dünyada PUBG tarzında oyunlar oldukça yaygınlaşmış durumda. H1Z1 ile başlayan bu furyanın devamı olan PUBG, 2 sene betada kaldıktan sonra en son güncellemeyle birlikte tamamen betadan çıktı. Başlangıçta H1Z1 oyununun büyük bir kitlesini kendisine çeken PUBG oyunu daha sonradan belirli bir kitlesini Fortnite oyununa kaptırdı. Aslında H1Z1, Fortnite ve PUBG oyununda grafikler farklı olsa da amaç aynı. Haritada bulunan kişiler arasından sağ çıkıp, oyuncu birinci olarak bitirmek.
PUBG Oyununda Nasıl 1. Olunur?
PUBG oyununa giriş yaptığınızda ve oyunu başlattığınızda, haritaya 100 kişi atlıyor. Bu 100 kişi bazı kalıplaşmış noktalara atlayıp erken bir savaş ortamına girebiliyor. Bazı kişilerse haritanın ücra köşelerine atlayıp, oyun sonuna kadar güvenli bir şekilde ilerlemeye çalışıyor. Peki, PUBG oyununda birinci olmanın sırları nelerdir?
  • Eğer oyuna yeni başladıysanız, daha güvenli oynamaya çalışın. Sürekli savaş kovalamayın, daha sakin yerlere atlamaya çalışın.
  • İyi silahlar bulun, zırhınız ve kaskınızın üst seviye olmasına dikkat edin.
  • Bazı oyuncuların en büyük eksikleri bomba kullanmamalarıdır. İyi oyuncular bütün bombaları kullanırlar ve sizde bombaları efektif şekilde kullanmaya çalışın.
  • Eğer oyuna ekip olarak girdiyseniz, ekip arkadaşlarınızın eksik eşyalarını tamamlayın. Sürekli iletişim halinde olun ve birbirinizin durumunu sorun.
  • Düşman gördüğünüz zaman önce takımınıza bilgi verin, ondan sonra saldırıya geçin.
Pubg Oyunda 1. Olma Yolları
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi